جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 176
» آخرین کاربر: bhrprn
» موضوعات انجمن: 64
» ارسالهای انجمن: 69

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 4 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 4 مهمان

آخرین موضوعات
گردشگری
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: farsaj
دیروز, 01:25 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
مشاوره خانواده روانشناسی ...
انجمن: خدمات درمانی
آخرین‌ارسال: familypsy
20-05-2018, 11:55 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 12
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: استند تبلیغاتی
20-05-2018, 05:26 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 11
میدان باستیل پاریس , Plac...
انجمن: اماکن گردشگری
آخرین‌ارسال: guideiranfrance
19-05-2018, 12:44 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 9
شرايط مدارس شاهد
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: bhrprn
19-05-2018, 11:30 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
سایت راهنمای گردشگری و نی...
انجمن: معرفی سایت های گردشگری
آخرین‌ارسال: guideiranfrance
18-05-2018, 02:49 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 14
سایت راهنمای گردشگری و نی...
انجمن: معرفی سایت
آخرین‌ارسال: guideiranfrance
15-05-2018, 11:03 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 25
hijri calendar gadget win...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Williamttged
12-05-2018, 07:10 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 56
seymour mace
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: Williamttged
10-05-2018, 06:56 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 141
yumi kazama jav
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: MichaelPoera
09-05-2018, 12:44 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 122

 
  گردشگری
ارسال‌شده توسط: farsaj - دیروز, 01:25 PM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

ققنوس پرنده اسطوره ایی ایران زمین این بار در قالب یک سامانه خبری طلوع کردهبا توجه به افزایش روز افزون کاربران به اینترنت و فراهم شدن بستری مناسب برای نشر اخبار بزرگترین دغدغه ی ما جلوگیری از ترویج اخبار زرد و شایعه پراکنی ها در فضای مجازی بود که هر شایعه ی خبری خود میتواند ضررهای جبران ناپذیری را به اشخاص ؛ جامعه و شهریت یه شهر بزند به همین دلیل توسط تیم باتجربه ایی سامانه خبری ققنوس را با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوای مفید و خبرهای روز ایران و جهان در مهرماه 96 با توکل به خدا و یاری دوستانی چون شما بنا نهادیم


سامانه خبری ققنوس یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار ده ها هزار خبر و مطلب را روزانه از سایت های خبری معتبر و رسمی دریافت می کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های هوش مصنوعی خبر ها را طبقه بندی کرده و در دل ققنوس انها را ثبت میکند تا شما با خیالی راحت و آسوده ذهن و تفکرات خود را تغذیه کنید با ققنوس شما بی نیاز از صدها سایت خبری هستید ؛
با ققنوس شما دیگر دغدغه ی صحت و درستی اخبار را ندارید


ققنوس وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.

هیچگونه خبری توسط ققنوس ایجاد نمی شود و متن خبرهای دریافتی به هیچ عنوان عوض نمی گردند.

چاپ این بخش

  مشاوره خانواده روانشناسی خانواده
ارسال‌شده توسط: familypsy - 20-05-2018, 11:55 AM - انجمن: خدمات درمانی - بدون‌پاسخ

برای ازدواج به چه چیزهایی باید توجه داشت ؟
۱ –  در خواستگاری درباره اهداف یكدیگر در زندگی بحث كنید
اهداف میان مدت و بلند مدت دو نفر كه قصد ازدواج با یكدیگر را دارند معیار بسیار مهمی در تصمیم گیری است. هدف شما و همسرآینده شما از ازدواج چیست؟ آیا ازدواج را راهی برای تكامل می‌دانید؟ یا ازدواج می‌كنید كه به اهداف مالی خود برسید؟ این دو نگاه بسیار با هم متفاوت است. اهداف بلند مدت شما در زندگی و انتظاراتتان از زندگی چیست؟ تمام اینها اگر تفاوت فاحش با یكدیگر داشته باشند، بعد از ازدواج می‌توانند باعث ایجاد اختلافات جدی بین شما شوند. می‌توانید با طرح سوالاتی كه از طرف مقابل می‌كنید، به طور غیر مستقیم اهداف بلند مدت او را بسنجید.اجازه بدهید یك مثال بزنم: فرض كنید یكی از اهداف مهم طرف مقابل شما، مهاجرت به یك كشور دیگر و زندگی كردن در آنجا باشد.
شاید اكنون برای آن برنامه جدی نداشته باشد. اما همواره به صورت یك هدف به آن فكر می‌كند. در حالی كه شما قصد دارید در كشور زادگاه خود بمانید و زندگی كنید. اگر از قبل در باره این موضع اطلاع داشته باشید شاید تصمیم شما برای ازدواج با این فرد تغییر كند.

ادامه در وب سایت روانشناسی خانواده
روانشناسی خانواده
مشاوره خانواده
مشاوره ازدواج
مشاوره طلاق
مشاوره کودک و نوجوان
مشاوره سکسولوژی

چاپ این بخش

  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: استند تبلیغاتی - 20-05-2018, 05:26 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  میدان باستیل پاریس , Place de la Bastille
ارسال‌شده توسط: guideiranfrance - 19-05-2018, 12:44 PM - انجمن: اماکن گردشگری - بدون‌پاسخ

میدان باستیل پاریس , Place de la Bastille


میدان باستیل پاریس ( Place de la Bastille ) ، میدانی تاریخی و وسیع است که بیشتر وقایع تاریخی فرانسه در آن اتفاق افتاده است. این میدان یکی از مهم ترین جاذبه های فرانسه است که هر ساله نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب می نماید. همچنین روی ستون ژوئیه ( ستون بلند در وسط میدان میدان باستیل پاریس ) نام قهرمانان جنگهای فرانسه حک شده است.به جرات می توان گفت که این میدان پایه انقلاب فرانسه بود.

[عکس: bastille-1.jpg]

 باستیل میدانی در پاریس است که در آنجا یکی از مهمترین اتفاقات انقلاب فرانسه رخ داد. در ۱۴ ژوئیه ۱۷۸۹ قلعه باستیل که برای محافظت از دروازه های شهر در قرن ۱۴ ساخته شده بود، فتح شد . میدان باستیل هم به خاطر نقش تاریخی و هم به خاطر فعالیت‌های سیاسی صورت گرفته در آن از شهرت برخوردار است.
[img=600x0]http://guideiranfrance.com/wp-content/uploads/2018/05/place-de-la-bastille-paris-panorama.jpg[/img]
امروزه نیز به خاطر بُعد تاریخی آن از این محل برای برگزاری اجتماعات اجتماعی، سیاسی و راهپیمایی‌ها استفاده می‌شود. از جمله می‌توان از تظاهرات و اعتراضات سندیکاهای کارگری فرانسه در ۲۸ ماه مارس سال ۲۰۰۶ میلادی در این میدان نام برد.طول این میدان ۲۱۵ متر و عرض آن ۱۵۰ متر است. ستون ژوئیه که یادگار انقلاب ۱۸۳۰ است، در وسط این میدان قرار دارد. همچنین اپرا باستیل و ایستگاه مترو باستیل در حاشیه این میدان قرار گرفته‌اند.


برای اطلاعات بیشتر درباره میدان های تاریخی پاریس کلیک کنید.

چاپ این بخش

  شرايط مدارس شاهد
ارسال‌شده توسط: bhrprn - 19-05-2018, 11:30 AM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

برای مشاوره و شرايط مدارس شاهد  به سایت ایران تحصیل مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
 
آدرس سایت ایران تحصیل
https://irantahsil.org/

چاپ این بخش

  سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه
ارسال‌شده توسط: guideiranfrance - 18-05-2018, 02:49 AM - انجمن: معرفی سایت های گردشگری - بدون‌پاسخ

سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه

سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه ‌یک سایت خبری و فرهنگی‌ می‌باشد.
اهداف اصلی‌ سایت ما اطلاع رسانی به ایرانیان عزیز ,معرفی موزه ها  , مراکز تفریحی , مراکز خرید , جاذبه های گردشگری پاریس ,جاذبه های تاریخی پاریس ,فرانسه , ایران و نیز در اختیار گذاشتن فهرستی از اسامی فروشگاها، موسسات وپزشکان و وکلای ایرانی مقیم فرانسه در جهت اطلاع هموطنان می‌باشد.
کمک به ارتقاء فرهنگ و هنر ایران از هدفهایی دیگر سایت می‌باشد.
نظرات شما دوستان عزیز ما را برای کامل کردن و بهبود بخشیدن به سایتمان یاری می‌رساند.

[b]“guideiranfrance.com” est le site des iraniens de France[/b]


[b]Le site Guideiranfrance, créé en Décembre de 2017, a une vocation culturelle et artistique et dans ce sens, il diffuse des actualités culturelles et artistiques des iraniens de France. Le site a aussi pour objectif de mettre à la disposition des iraniens des services variés comme des annuaires, des liens utiles, des annonces et un espace d’échange et de communication entre les iraniens.[/b]


[b]Ainsi, nous souhaitons apporter de l’aide aux iraniens de France dans leur vie de tous les jours.Construisons ensemble un avenir plus sûr![/b]


[b]Vos informations et vos remarques nous aident à enrichir notre site et donc à le rendre plus exhaustif.[/b]فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
   
چاپ این بخش

  سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه
ارسال‌شده توسط: guideiranfrance - 15-05-2018, 11:03 AM - انجمن: معرفی سایت - بدون‌پاسخ

سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه

سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در فرانسه ‌یک سایت خبری و فرهنگی‌ می‌باشد.
اهداف اصلی‌ سایت ما اطلاع رسانی به ایرانیان عزیز ,معرفی موزه ها  , مراکز تفریحی , مراکز خرید , جاذبه های گردشگری پاریس ,جاذبه های تاریخی پاریس ,فرانسه , ایران و نیز در اختیار گذاشتن فهرستی از اسامی فروشگاها، موسسات وپزشکان و وکلای ایرانی مقیم فرانسه در جهت اطلاع هموطنان می‌باشد.
کمک به ارتقاء فرهنگ و هنر ایران از هدفهایی دیگر سایت می‌باشد.
نظرات شما دوستان عزیز ما را برای کامل کردن و بهبود بخشیدن به سایتمان یاری می‌رساند.

[b]“guideiranfrance.com” est le site des iraniens de France[/b]


[b]Le site Guideiranfrance, créé en Décembre de 2017, a une vocation culturelle et artistique et dans ce sens, il diffuse des actualités culturelles et artistiques des iraniens de France. Le site a aussi pour objectif de mettre à la disposition des iraniens des services variés comme des annuaires, des liens utiles, des annonces et un espace d’échange et de communication entre les iraniens.[/b]


[b]Ainsi, nous souhaitons apporter de l’aide aux iraniens de France dans leur vie de tous les jours.Construisons ensemble un avenir plus sûr![/b]


[b]Vos informations et vos remarques nous aident à enrichir notre site et donc à le rendre plus exhaustif.[/b]فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
   
چاپ این بخش

  hijri calendar gadget windows 7
ارسال‌شده توسط: Williamttged - 12-05-2018, 07:10 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

http://www.matifweb.it/index.php/compone...Itemid=101 http://simcoemedia.ca/forums/memberlist....file&u=149 http://appu.te.ua/index.php/component/us...&id=512508 http://build.co.ua/wr_board/tools.php?ev...Astbforalp http://www.naxcivanpoct.az/index.php/com...ser&id=136 https://www.vexonhcf.com/profile.php?id=212240 http://aconchegocanastrahotel.com.br/ind...&id=413939 http://tandtdecorators.com/index.php?opt...&id=249376 http://www.liliyatv.net/user/Ajjeesuema/
http://www.ibk-tomsk.ru/index.php?subact...Allsabewly http://uzmanbahis.net/member.php?2081-AockaDeatt http://sneg.kiev.ua/user/AifqySkymn/ http://polimedel.com/user/Auakkdycle/ http://v9bet.tk/profile.php?id=157843 http://rahdaran.org/user/AwadcToing/ http://counleashedforum.atwebpages.com/i...ile;u=8038 http://serov.ural-museum.ru/index.php/co...&id=274552 http://www.ebkrei.site/user/AahpfTheak/
http://kentau.mektebi.kz/user/AkgseBlura/ http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AwkihChiex http://nkolele.co.za/index.php?option=co...&id=255476 http://www.osteopat.kz/index.php/compone...&id=190637 http://mircosmo.info/user/Amswfarors/ http://nkolele.co.za/index.php?option=co...&id=231599 http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AgekaChiex http://www.ibk-tomsk.ru/index.php?subact...Arexabewly http://webform.rezer.net/user/AtawkFeece/
http://trabajoparalosheroes.co/index.php...&id=115750 http://minihumor.ru/index.php?subaction=...AduouAgokS http://akvatopia.ru/rabota/tools.php?eve...Atjnmduema http://www.candidlooksclub.com/forum/mem...le&u=52110 http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://www.rudniy.kustanay.info/board/to...AceadUttes http://treats4geeks.org/memberlist.php?m...le&u=94300 http://perekhid.te.ua/user/Acfjbstync/ http://animeunlimited.net/forum/member.p...AygiyMyday
http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AiudmChiex http://gorbaik.h16.ru/rab/tools.php?even...Acxlqsople http://www.repako.kz/board/tools.php?eve...AetzqGivog http://www.telemach-ng.si/index.php/comp...ser&id=420 http://aconchegocanastrahotel.com.br/ind...&id=413363 http://logoped-kazan.ru/index.php/compon...id=2423321 http://emba.aktubinsk.info/board/tools.p...AnqrcMagma http://iptv.nht.ru/index.php?subaction=u...AmurlHutty http://gestalt.dp.ua/user/AvgquTieva/
http://www.placardkids.ru/user/Ajxhvepirl/ http://www.lowbellendfarm.co.uk/index.ph...Itemid=482 http://forums.outdoorsmagic.com/member.p...AddygTwema http://www.manhow.com.tw/index.php?optio...r&id=30851 http://ulsexvideo.com/user/AiqwwAverm/ http://globalway.com.ua/user/Awogpshews/ http://gazette.hc.free.fr/fofo/profile.p...ile&u=3887 http://footballdebatecentre.com/index.ph...file;u=163 http://rabotanaforex.ru/user/Azedffoema/

چاپ این بخش

  seymour mace
ارسال‌شده توسط: Williamttged - 10-05-2018, 06:56 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

http://aconchegocanastrahotel.com.br/ind...&id=413936 http://hongduchonda.com.vn/index.php?opt...&id=113010 http://vw88bet.com/forum/profile.php?id=273974 http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://siteownersforums.com/member.php?u=148687 http://fakti.ks.ua/user/AailyBoymn/ http://xcartx.com/user/AvmhjNusty/ http://scillyforum.co.uk/profile.php?id=765867 http://gamessega.ru/user/Ahtepclelf/
http://appu.te.ua/index.php/component/us...&id=519138 http://ruhzvu.com/users/Aoypbskymn http://enoavia.es/index.php?option=com_k...id=2831832 http://liquidstudiodev.com/cityforum/mem...e&u=167920 http://bikersich.org/forums/users/autdegluck/ http://transformtheuniversity.org/profile.php?id=4980 http://zelaron.com/forum/member.php?u=164620 http://fathom.asburyumcmadison.com/index...id=1566563 http://s1.centrasiatrade.kz/index.php/co...r&id=14167
http://lady.mcvane.ge/user/Acgvficott/ http://givv.org.ua/user/AsdspGoarf/ http://dle1.prestashop-studio.ru/user/AnhjiPlese/ http://resultsiraq.com/member.php?304071-AeereCypep https://piratescrolls.000webhostapp.com/...file;u=189 http://counleashedforum.atwebpages.com/i...ile;u=8079 http://www.profstv.ru/user/AxpufStish/ http://rrspi.com/index.php/component/use...Itemid=129 http://td-aster.ru/index.php?option=com_...Itemid=101
http://forum.sub2r.com/memberlist.php?mo...file&u=229 http://www.grupoisis.com.mx/index.php?op...er&id=2550 http://astrologi-spb.ru/index.php/compon...r&id=16579 http://zawagnesaa.com/vb4/member.php?u=7870 http://scillyforum.co.uk/profile.php?id=727745 http://biblioteca.ustamed.edu.co/index.p...&id=394494 http://ryazprommebel.ru/index.php?option...&id=163287 http://rediscountshop.com/user/Aewvrunces/ http://www.grupoisis.com.mx/index.php?op...er&id=2551
http://www.dreamfilm.sc/user/ArqslNeuth/ http://action-studio.com.ua/index.php/co...&id=894367 http://www.repako.kz/board/tools.php?eve...AetzqGivog http://ryazprommebel.ru/index.php?option...&id=164838 http://incallow.com/user/Adbcsiroca/ http://www.elafdal.com/vb/member.php?u=3217 https://piratescrolls.000webhostapp.com/...file;u=340 http://urock.com.ua/users/Akysbmuche http://www.ugeltacna.gob.pe/foro/index.p...file;u=135
http://rabotanaforex.ru/user/Aalrjfoema/ http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://www.rrspi.com/index.php/component...Itemid=129 http://zimson.ru/index.php?option=com_k2...&id=581744 http://www.volnov.org.ua/rabota/tools.ph...AuslmAmatt http://autogurman.net/index.php/componen...r&id=50495 http://www.liliyatv.net/user/Aclpvsuema/ https://community.mediawikibootstrap.org...ile;u=7704 http://appu.te.ua/index.php/component/us...&id=512527

چاپ این بخش

  yumi kazama jav
ارسال‌شده توسط: MichaelPoera - 09-05-2018, 12:44 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

If you dreaming to see some of the hottest and really exclusive download porn videos with simple click, then you need visit javshare.info family porn tube portal. Here at javshare.info mom son porn tube you will see dirty free porn movies online and tons of amazing porn stars, all available and always on duty for the best anal experience.

چاپ این بخش